Happy Pets Day Festivali


Eylül 1, 2017
Happy Pets Day

Happy Pets Day Mutlu Patiler Etkinliği bilet gelirlerinin tamamı Hayvan Barınak’larına bağışlanmış, hayvan severler için kaçırılmayacak bir etkinlik.

Life Park yaşam ve eğlence alanında gerçekleştirilecek festivalde patili küçük dostlarımızı ve çocukları ile birlikte aileleri İstanbul’da eğlenceli festivale bekliyoruz.

Happy Pet’s Day eğlence ve eğitici faaliyetler ön plana çıkaracak. Tüm patili dostlarımız için harika pazar etkinliği.

Evlerini arayan yüzlerce hayvanlar, rehabilitasyon amaçlı eğitilen dostların şovları ile farkındalık yaratmayı amaçlayan festivalden elde edilen gelirin tamamı belirlenen Hayvan Barınaklarına aktarılacak. Hayvan Dostu Dernekleri, Veteriner hekimler ve Hayvan Eğitimi Meslek Mensupları soruları yanıtlamak ve bilgi vermek için Happy Pet’s Day’de bulunacak.

Happy Pets Day

Evcil ve evsiz hayvanlarla bir araya gelinecek Happy Pet’s Day‘de patili dostlarımızın ihtiyaçları için satış standları bulunurken çocuklar da kids club bölümünde animasyon şişme oyuncaklar ve aktivitelerle unutulmaz bir hafta sonu geçirecek.

Temiz havanın ve ormanın tadını çıkarmak isteyen herkesin kaçırmaması gereken Mutlu Patiler festivalinde düzenlenecek yarışmalarda hayvan dostlarımızı sürpriz hediyeler ve unutulmaz bir hafta sonu bekliyor olacak. Lifepark`in sosyal sorumluluğu kapsamında ev sahipliği yaptıgı bu festivalde tüm patili dostlarımızı mutlu etmek icin sizleri bekliyoruz.”

Happy Pet’s Day’de yer alacak aktiviteler;

• Köpek ve Dostu Yarışması
• Dostluk Engel Tanımaz (engelli dostlarımız ile 
birlikte Hayvan dostlarımızın sahne şovu)
• Eğitmen şovları
• Veteriner Hekim Söyleşileri
• Köpek Sahiplendirme Köşesi
• Satış Standları
• Patili Dostlarımızla Gece Sineması
• Kids Club/Cocuk Oyun Alani ve Aktiviteleri

Mutlu Patiler Festivali – Happy Pet’s Day 2017

Tarih: 24 Eylül 2017
Kapi Açılış: 13.00
Festival Bitiş: 23.00

Festival Bilet Fiyatı: 32.00 Türk Lirası

– Tüm yaş grupları ücrete tabidir.- Etkinlikte oturma düzeni yoktur.- Pdf bilet uygulaması vardır. Lütfen biletlerinizin çıktısını almayı unutmayınız.

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın