Hellmann’s Burger Fest 2017


Eylül 16, 2017
Hellmann’s Burger Fest

Hellmann’s Burger Fest 2017 Türkiye’de düzenlenen tek hamburger festivali. Burger severler 30 Eylül ve 01 Ekim’de Zorlu Center’a buluşalım.
Türkiye’nin tek hamburger festivali olan Hellmann’s Burger Fest, 30 Eylül – 01 Ekim 2017 tarihleri arasında yine Zorlu Center’da gerçekleşecek. Festival bu sene de, önceki senelerde olduğu gibi şehrin seçkin mekanlarının mutfağından en gurme burgerleri, sınırsız lezzeti ve eğlenceyi vaadediyor.

Bu sene 40’dan fazla gurme burger çeşidinin yanında, canlı müzik eşliğinde sürpriz hediyeler de bekliyor. Özel reçeteleriyle festivalde burgerlerini sunacak markalara göz atarsak olursak; Cookshop, Kitchenette, Burger House, Daily Dana, Burgerillas, Shakespeare, Kev Snack, Komşu Burger, Hayal Kahvesi, Route Burger, Mezzaluna, Midpoint ve B&B Burger bunlardan bazıları.

Festival kapsamında ünlü şef Maksut Aşkar ile burger ve sos yapımı gibi keyifli workshoplar da düzenlenecek. 01 Ekim Pazar günü ise ortam, Ayhan Sicimoğlu Latin All Stars konseriyle şenleniyor.

Doyasıya burger tatmak, lezzetli workshoplara katılmak, canlı müziklerle coşmak ve sürpriz hediyeler kazanmak için hamburger festivaline bekliyoruz.

Hellmann’s Burger Fest

Hamburger Festivali

Hamburger Festivali

Hellmann’s Burger Fest
Yer: Zorlu Center
Tarih: 30 Eylül 2017 – 01 Ekim 2017
Bilet: Bilex

Bunları da beğenebilirsin!

Yorum Yok

Cevap bırakın