Süperonline Nakil işlemleri nasıl yapılır?

Yaşam
Haziran 12, 2017
Turkcell Superonline Nakil İşlemi Yaptırmak

Süperonline nakil işlemleri, internet hizmetleri artık kullanıcılar tarafından farklı firmalara nakil işlemi yapmak mümkün hale geldi. TTnet kullanıcıları farklı firmaların sunduğu hizmetleri tercih edebiliyor. Fiber internet ve ADSL internet hizmetlerinizi taşımak istediğinizde yapmanız gerekenler, başvuru yolları ve çözümleri ile ilgili bilgi vermeye çalışacağız.

Yazlığa taşınmak isteyenler giderken internetini Süperonline nakil işlemleri ile taşıyabilirsiniz. Genellikle yeni ev alındığında, kiralık ev değişikliğinde artık internet kullanımı nakil işlemleri ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Superonline nakil işlemleri

Yeni taşındığınız evinde fiber internet hizmetimizi kullanmaya başlayabilmeniz için super online kurulum ekibimiz evine gelip kurulum hizmeti verecekte. Bu sebeple fiber nakil işlemlerinde 120 TL yeniden kurulum ücreti bulunmaktadır. Dilersen yeniden kurulum ücretini 5 taksitte ödeyebilirsin.

Süperonline nakil işlemleri yapıldığında kendiniz kurulum yaparsanız bir ücret ödemeyeceksiniz.

DSL hizmetimizi taşırken dilersen kurulumu kendin yapabilirsin. Kurulum ekibimizin desteğini istersen bu işlem için 120 TL yeniden kurulum ücreti bulunmaktadır. Dilersen yeniden kurulum ücretini 5 taksitte ödeyebilirsin.

Bunların dışında farklı firmada sözleşmeniz var ise, cayma bedeli ödemek durumunda kalmışsanız bu beledi süperonline kendisi karşılamaktadır. Böylelikle cayma bedeli olmadan rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz. Nakil işlemleri ve geçiş işlemleri internet kullandığınız il ve ilçeye göre farklılık gösterecektir. Geçiş ve nakil öncesi mutlaka detaylı teknik bilgi isteyiniz.

Süperonline nakil işlemleri Nasıl yapılır

İnternetle birlikte ev telefonu nakil edilebilir mi?

Ev telefonlarında ALO kodu mevcut, alo kodu değişmeyen yerlerde Süperonline nakil işlemleri ev telefonları aynı kalacak şekilde nakil edilmekte. Ancak ALO Kodu değişen yere nakil olacağı zaman yeni bir telefon numarası verilecektir.

İnternet nakil işlemleri başvuru için sayfada yer alan iletişim bölümlerini doldurmanız yeterli, ilgili birin sizi arayacaktır. Nakil başvurusu forumu!

İnternet Nakil işlemleri yorumları

Nakil yaptırmadan önce mutlaka çevrenizdeki abone olmak istediğiniz ve nakil yaptıracağınız internetin kullanıcı olan komşularınızı veya internet üzerinden şirket ile ilgili detaylı şikayet ve yorumları okumayı unutmayınız. Bunların dışında taşınacağınız yerin alt yapısı internet hızını mutlaka sordurun, aksi takdirde internet alt yapı kaynaklı yavaşlama olmasının önüne geçebilirsiniz.

Yazlıklara internet taşımları dışında, daha önceki konularımızda bahsettiğimiz konumuzu incelemenizi öneririz.

Yazlığa gitmeden ne gibi önlem alabilirim?

Bunları da beğenebilirsin!

1 Yorum

  • Reply Selim Kastak Haziran 13, 2017 at 4:20 am

    Süperonline nakil işlemleri yapmayın, interneti oldukça kötü ve sürekli farklı ücretler alınıyor. Pişman oldum geçtiğime!

  • Cevap bırakın